Něco o ESETu

Úvod NovinkyNěco o ESETu

Společnost ESET

ESET je lídr v proaktivní ochraně před internetovými hrozbami a je předním globálním producentem bezpečnostního software pro firmy i domácnosti, a také poskytovatelem služeb informační bezpečnosti. Bezpečnostní software, díky němuž může přes 100 milionů uživatelů bezpečně objevovat možnosti internetu, vyvíjí již od roku 1987. Celosvětovou centrálu má v Bratislavě a síť partnerů pokrývá 180 zemí světa. Jedno z výzkumných center ESET pro detekci malware je v Praze.
Bezpečnostní řešení společnosti ESET, postavená na legendární technologii NOD32, jsou navržena tak, aby byla rychlá, úsporná a přesná. Jejich vývoj stojí na datech z cloudového systému ESET LiveGrid, který zachytí denně přes 250 tisíc nových unikátních hrozeb. Bezpečnostní řešení ESET patří mezi nejpokročilejší a nejvíce doporučovaná, jak ukazují prestižní ocenění od nezávislých testovacích organizací.
ESET drží světový rekord v nepřerušené sérii renomovaných testů VB100, v nichž vždy objevil všechny hrozby. Je také jedinou společností, která získala všechna nejvyšší ocenění ADVANCED+ za proaktivní detekci od testovací autority AV-Comparatives. Podle testů AV-Comparatives má ESET navíc nejlepší ochranu před phishingem a nejnižší systémové nároky ze všech běžně dostupných produktů. Bezpečnostní řešení ESET také dlouhodobě prokazují schopnost minimalizovat počty falešných poplachů. ESET se od konkurence odlišuje nejen kvalitou svých produktů, ale také vysokou kvalitou zákaznického servisu.

Proč ESET

Minimální zátěž systémových prostředků

Všechny produkty ESET jsou vyvíjeny mimo jiné i s ohledem na zátěž systému. Díky tomu je po nasazení našich produktů práce na počítače stejně rychlá a plynulá jako bez antivirového programu. Sekundární výhodou je i to, že není potřeba investovat do nových počítačů. Vliv antivirových produktů na spotřebu systémových prostředků a zpomalení počítače dlouhodobě testuje např. společnost AV-Comparatives.

Technologie

Unikátní systém licencování, kdy v rámci jedné produktové licence lze instalovat antivirové řešení na různé operační systémy od Windows, Mac až po Linux včetně ochrany mobilních zařízení.

Unilicence

Naše produkty obsahují celou řadu moderních technologií, které jsou neustále vylepšovány v reakci na vývoj situace v antivirovém průmyslu. Jako příklad můžeme uvést ochranu proti botnetu, která zabraňuje připojení počítače do podvodné botnet sítě.

ESET Family Pack
Copyright 2017 - 2020 © SOFE.CZ