Novinky od AVG

Úvod NovinkyNovinky od AVG

AVG nabízí nové produkty

AVG nabízí novou řadu produktů pro neomezený počet uživatelů.

AVG Internet Security – Unlimited

AVG Internet Security – Unlimited posouvá zabezpečení pro osobní počítače, telefony a tablety na další úroveň. Jedná se o kompletní balíček našich zabezpečovacích produktů v jednom: AVG Internet Security, AVG AntiVirus pro Mac a AVG AntiVirus PRO pro Android pro osobní a rodinnou pořebu.

AVG TuneUp – Unlimited

AVG TuneUp – Unlimited je balíček nástrojů, které dostanou veškeré osobní i rodinné počítače, telefony i tablety do formy. Tento produkt kombinuje známé produkty: AVG PC TuneUp, AVG Cleaner pro Mac a AVG Cleaner PRO pro Android.

AVG Ultimate

Nejlepší produkt z dílny AVG nabízí 6 aplikací a přes 80 funkcí ke snadnému zabezpečení a optimalizaci výkonu všech osobních a rodinných počítačů, telefonů a tabletů. V AVG Ultimate naleznete oblíbené AVG Internet Security – Unlimited a AVG TuneUp – Unlimited.

AVG Ultimate

Čím se nové produkty liší od těch, které už znáte?

Nová řada AVG produktů pro neomezené využití funguje trochu jinak než starší programy:

"Unlimited" znamená méně SKU.

Neomezeně znamená opravdu neomezeně. Vaši zákaznící si je mohou nainstalovat na tolik počítačů, telefonů nebo tabletů, kolik potřebují (Poznámka: tyto produkty jsou jen pro osobní potřebu.) Pro vás to znamená, že dny, kdy jste počítali SKU pro 1 nebo 3 zákazníky, jsou pryč.

Licenční čísla? Už nikdy více!

Díky tomu, že tyto produkty zákaznící využívají ve všech svých zařízeních neomezeně, licenční čísla pro jedlotlivé přístroje by už nedávaly smysl. Místo toho zákaznící používají Aktivační číslo. To slouží k tomu, aby si založili účet MyAccount. Tento účet funguje jako klíč, který otevírá přístup k zakoupeným produktům a povoluje uživatelům stáhnout tolik instalací, kolik potřebují a otevřít veškeré PRO funkce, které potřebují.

Co je MyAccount?

Vytvoření účtu MyAccount je zásadní. Bez něj se vaši zákaznící nebudou moci dostat ke svým zakoupeným instalacím nebo pokročilejším funkcím. Prvním krokem k instalaci těchto nových produktů, je založit si účet na www.avg.com/retail.
Copyright 2017 - 2020 © SOFE.CZ