Ashampoo Office

Úvod PDF A KANCELÁŘAshampoo Office
Ashampoo Office je komplexní kancelářský balík, plně kompatibilní s dokumenty Microsoft Office 6.0 až po sadu Microsoft Office 2013. Aplikace jsou plně kompatibilní se staršími i novými Microsoft formáty dokumentů.

Office:

• Textový procesor: TextMaker
Od každodenní korespondence po vědeckou práci, od pohlednice až po sofistikované newslettery: TextMaker vám umožní vytvářet poutavé dokumenty samostatně nebo ve spolupráci s ostatními během okamžiku. Hotové dokumenty je možné nejen tisknout, ale také sdílet jako PDF nebo jako elektronické knihy. Tento textový procesor je plnohodnotná náhrada za Microsoft Word.

• Tabulkový procesor: PlanMaker
Díky více než 350 integrovaným výpočtům, obrovským pracovním listům s podporou až 1 milionu řádků a profesionálními funkcemi, jako jsou kontingenční tabulky, je PlanMaker 2016 ideální pro jakýkoliv výpočet - ať už je to jednoduché úvěrové srovnání a celé finanční plánování podniku. PlanMaker vám umožní analyzovat a vizualizovat vaše data jako prezentovatelné grafy. Tento tabulkový procesor je plnohodnotná náhrada za Microsoft Excel.

• Prezentační software: Prezentace
Aplikace Prezentace umožní rychle vytvořit úžasné prezentace. Různé přizpůsobitelné šablony návrhů vám usnadní značně práci. Upravte si své snímky s pomocí grafiky, grafů, zvuků, videí, animací a přechodů a ohromte své publikem. Tento prezentační software je plnohodnotná náhrada za Microsoft PowerPoint.

Naše hodnocení produktu Ashampoo Office

  KLADY:
  • Licence až pro 3 PC v jedné domácnosti nebo firmě
  • Doživotní používání aktuální verze programu.
  • Výborná náhrada za Microsoft Office - Word, Excel, PowerPoint
  ZÁPORY:
  • Není v české lokalizaci
Zobrazené produkty 1 - 1 z celkových 1
Ashampoo Office 2018

Ashampoo Office 2018

není skladem
471,07 Kč bez DPH 570,- Kč s DPH
Na stranu: produktů.
Copyright 2017 - 2020 © SOFE.CZ