BLOG

Úvod BLOG

Česká lokalizace do programu Website Realizer

1.9.2017

Dnes jsme uvolnili českou lokalizaci do programu Website Realizer. Česká lokalizace je náš překlad a můžete jej zakoupit pouze v našem eshopu zde. Přeloženo je skoro 100% textů v programu. Program můžete vyzkoušet bez české lokalizace. Ke stažení je zde a zkoušet můžete 15 dnů.


Website Realizer

1.8.2017

Chtěli bychom vás seznámit s novým produktem v našem eshopu, který jako první prodáváme v Česku a na Slovensku. Do tohoto produktu vám rádi nabídneme českou lokalizaci, jelikož je program standardně v anglické lokalizaci. Česká lokalizace je naším produktem. Program Website Realizer je produkt pro tvorbu webových stránek. Dodává se s bezplatnými šablonami a obsahuje všechny potřebné nástroje k vytváření webových stránek pro stolní počítače, tablety a mobilní zařízení. Program můžete zdarma vyzkoušet ve zkušební verzi. Program můžete zakoupit zde.

Website Realizer CZ - produkt ke stažení | SOFE.cz


Vydání nových verzí produktů pro domácnosti

16.8.2017

V září 2017 proběhne release produktů pro domácí uživatele. Kromě nových bezpečnostních funkcí a vylepšení těch stávajících je jednou ze změn i rebranding produktu ESET Smart Security, který bude v nové verzi uveden jako ESET Internet Security.
Copyright 2017 - 2018 © SOFE.CZ