PROGRAMY      
Akční nabídky
 Office 2019 Professional
3 462,81 Kč bez DPH 4 190,- Kč s DPH 4 290,- Kč s DPH
 Adobe Acrobat Professional 2020
11 482,64 Kč bez DPH 13 894,- Kč s DPH 14 195,- Kč s DPH
 Office 2021 Home and Business
3 214,88 Kč bez DPH 3 890,- Kč s DPH 3 990,- Kč s DPH

Office 2013 Home and Business

Úvod PDF A KANCELÁŘ Microsoft Office Office 2013Office 2013 Home and Business

Office 2013 Home and Business

Výrobce: Microsoft Corporation

Varianty zboží

    Varianta licence Výrobce Typ distribuce PN Dostupnost Cena
Office 2013 Home and Business 32/64 bit Microsoft Corporation elektronicky T5D-01708 skladem 1 371,90 Kč bez DPH 1 660,- Kč s DPH
 

Office 2013 Home and Business

Všechny typy distribucí jsou dále převoditelné - přenos softwaru je možný za podmínek rozšiřování, tedy v jednom časovém okamžiku lze mít jednu licenci pouze na jednom PC a je zcela nerozhodné, zda se jedná o PC A, B, C.

Obsah balení elektronické licence

 • Elektronická licence (ESD)
 • Instalační soubory ke stažení pro 32-bit nebo 64bit
 • Certifikát pravosti v souladu s právními předpisy EU
 • Doklad o nabytí (Faktura)
 • Prohlášení k převodu produktu
 • Praktické tipy a návody
S aplikací Microsoft Office Home and Business 2013 plníte různé potřeby kancelářských prací. Prostřednictvím nové, pohodlné funkce v aplikacích sady Office, Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote účinně podporuje balík Office 2013 pro podnikatele a v práci umožňuje větší flexibilitu. Ve velmi krátké době vytvoříte profesionální prezentaci, zapojíte zákazníkovu korespondenci i obchodní dopisy. Jednoduše graficky zpracujete a znázorníte větší množství dat. V Office Home and Business 2013 byly všechny aplikace upraveny. Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook mají moderní a atraktivní vzhled, přizpůsobené současné verzi systému Windows. Uživatelské rozhraní programu vám umožní přímý přístup k hlavním nástrojům. Kromě toho Microsoft rozšiřuje své aplikace do nových funkcí. Office 2013 Home and Business bylo optimalizováno. Byl přijat již známý vzhled kachliček. Konstrukce byla upravena a vypadá "čistěji". Operace s dotykovým ovládáním v samostatném režimu byl zjednodušen pomocí optimalizace pro dotyková zařízení. Rozšířený dotykový povrch a optimalizaci virtuální klávesnice umožňují snazší používání aplikací sady Office v tabletu. Každou aplikaci naleznete v balíčku ve strukturovaném uživatelském rozhraní. Menu lišta je ve výchozím nastavení deaktivována a je k dispozici aktivní pouze v případě, že ji budete opravdu potřebovat. V úzkém pruhu v horní části jsou zobrazeny známé kategorie "Soubor", "Edit", "Zobrazit", atd. Pouze na požádání obsah zcela reprezentovat. Integrace Microsoft OneDrive pomáhá synchronizovat dokumenty na různých zařízeních. To vám umožní flexibilní práci. Umožňuje snadno přístup nejen do dokumentů a souborů, také sdílení nepředstavuje žádný problém s přáteli a kolegy. Microsoft Office Home and Business 2013 představuje ideální základ pro svou práci na PC s novými funkcemi a uživatelsky přívětivého rozhraní. Balíček Office je vhodný jak pro domácí užití, tak i pro firmy.

Aplikace Office Home and Business 2013 zahrnuje:

 • Word 2013 je váš nástroj pro tvorbu a úpravu dokumentů.
 • Excel 2013 je vaše řešení pro zpracování rozsáhlých tabulek.
 • Outlook 2013 spravuje kontakty, e-mailové účty a kalendáře.
 • PowerPoint 2013 v aplikaci MS Office Professional 2013 slouží na vytváření prezentací v soukromém nebo profesním kontextu.
 • OneNote 2013 je vás osobní pomocník, virtuální poznámkový blok s nímž můžete vaše nápady držet pevně v rukou a to v krátkém časovém horizontu.

Porovnání edicí Microsoft Office

Microsoft Office Professional 2016 - porovnání produktů

Naše hodnocení produktu Microsoft Office Home and Business 2013

  KLADY:
 • Osvědčený a nejrozšířenější balík pro domácí a firemní dokumenty.
 • Převoditelná licence.
 • Moderní a atraktivní vzhled.
  ZÁPORY:

Dostupnost

Po připsání částky na účet: až na výjimky obvykle do hodiny

Platební podmínky

Způsob platby: bankovním převodem
Jiné info: Vaše fakturační a dodací informace budou předány dodavateli výše uvedeného software. Objednávkou tímto souhlasíte.

Využijte maximálních výhod:

Požadujete množstevní licence: kontaktujte nás na emailu: obchod@sofe.cz
Copyright 2017 - 2024 © SOFE.CZ